Rodzinne andrzejki w kinie z poduchą

środa 20 listopada 2019
  • Seans ma formę kinowej dobranocki (fot. mat. organizatora)
    Seans ma formę kinowej dobranocki (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 30 listopada 2019
Gdzie: Katowice
To nowa, kinowa propozycja dla rodziców z dziećmi. Kiedy najmłodsi z ulubioną przytulanką będą oglądać bajki na dużym ekranie, rodzice na sali obok obejrzą seans dla dorosłych. Z okazji andrzejek przygotowano niespodziankę dla małych widzów.

„Seans z poduchą” to nowy cykl w Kinie Kosmos. Ma formę kinowej dobranocki dla najmłodszych, podczas której rodzice, spokojni o swoje pociechy mogą wybrać się do sąsiedniej sali na seans dla dorosłych.

Wygodny fotel i przytulanka

Na małej sali Kina Kosmos dzieci będą mogły usiąść w wygodnym fotelu ze swoją ulubioną przytulanką i obejrzeć specjalnie wybrany dla nich zestaw bajek. Na czas seansu dzieci będą miały zapewnioną fachową opiekę. W tym czasie rodzice spokojnie obejrzą seans dla nieco starszej publiczności.

Andrzejkowa zabawa

Pierwszy pokaz „seansu z poduchą” odbędzie się w andrzejkowy wieczór – 30 listopada. Na ekranie dzieci zobaczą zestaw bajek ze Studia Filmów Rysunkowych o czarnoksiężnikach i magii, a rodzice francuską komedię - „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”. Po seansie na najmłodszych widzów czeka dodatkowa niespodzianka: poznawanie obyczajów andrzejkowych, wspólne zabawy i wróżby. Seans i warsztaty andrzejkowe przeznaczone są dla dzieci od 5 lat.

Sens odbędzie się 30 listopada o godz. 18 w Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) w Katowicach. Więcej informacji znajdziecie na stronie kina. Bilety w cenie 15 zł dla dzieci i 18 zł dla dorosłych dostępne są w kasie Kina Kosmos i tutaj.

Kategoria: Wydarzenia