Bajkowy bal karnawałowy

środa 8 stycznia 2020
  • Bal przebierańców odbędzie się w Bajce Pana Kleksa (fot. mat. organizatora)
    Bal przebierańców odbędzie się w Bajce Pana Kleksa (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 18 stycznia 2020
  • sobota 25 stycznia 2020
Gdzie: Katowice
Zapowiada się niezapomniana przygoda. Konkursy, nagrody i świetna zabawa karnawałowa – to wszystko znajdziecie w Bajce Pana Kleksa. Szykujcie stroje, kto wie, może zostaniecie królem lub królową balu?

Bajka Pana Kleksa to pierwsza w Polsce Wytwórnia Kultury, Nauki i Zabawy. To miejsce dla rodziców z dziećmi, które inspiruje, rozbudza ciekawość i pozwala wspólnie spędzać kreatywnie czas. W okresie karnawału Pan Kleks zaprasza wszystkie dzieci na bal.

Zostań królem lub królową balu

Pan Kleks przygotował mnóstwo atrakcji dla dzieci - konkursy, nagrody i świetną zabawę w kolorowych przestrzeniach Bajki. A wszystko w rytmie bajkowych piosenek. Na balu oczywiście nie może zabraknąć karnawałowych strojów - im bardziej bajkowy tym lepiej. Dzieciaki mogą inspirować się przygodami Pana Kleksa, jak również innymi bajkowymi postaciami. Każda bajka będzie mile widziana. Spośród najlepiej przebranych dzieci zostanie wyłoniony król i królowa balu.

Bal odbędzie się 18 i 25 stycznia w godz. 18-22 w Bajce Pana Kleksa w Katowicach (ul. Porcelanowa 23). Bilety w cenie 65 zł (dziecko oraz jeden opiekun) dostępne są na stronie Bajki. Cena zawiera również poczęstunek. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kategoria: Wydarzenia