Karnawał z babcią i dziadkiem

piątek 3 stycznia 2020
Kiedy: 
  • niedziela 12 stycznia 2020
A gdyby tak na bal zabrać ze sobą babcię i dziadka? To świetna okazja do zabawy, a także uczczenia zbliżającego się ich święta. Wspólnie możecie pomyśleć nad przebraniem. Cudowne wspomnienia gwarantowane.

Tarnogórskie Centrum Kultury już po raz 4. organizuje Bal Karnawałowy z okazji Babci i Dziadka. To wspaniała zabawa z mnóstwem balonów i wystrzałowych dekoracji. W programie m.in. zabawy integracyjne, ruchowe i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie poczęstunku. Mile widziane są kostiumy karnawałowe.

Bal odbędzie się 12 stycznia w godz. 15-17 w Tarnogórskim Centrum Kultury (ul. Jana III Sobieskiego 7). Bilet dla seniora i wnuka to koszt – 18 zł. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe