Kajaki, geowarsztaty, pokazy psich umiejętności na pikniku

poniedziałek 7 września 2020
  • fot. mat. Fb Bytomski Kwietnik
    fot. mat. Fb Bytomski Kwietnik
Kiedy: 
  • sobota 12 września 2020
Gdzie: Bytom
Tematem przewodnim imprezy będzie woda w przeróżnych osłonach – od eksperymentu z deszczówką po kajaki i warsztaty tworzenia samonawadniających doniczek. Nie zabraknie lokalnego rękodzieła, pysznego jedzenia, ciekawych warsztatów i muzyki na żywo.

Bytomski Kwietnik już po raz drugi będzie gościł na „polanie piknikowej” w Parku Kachla. Tym razem impreza upłynie pod znakiem wody w przeróżnych odsłonach: szantów, morskich opowieści, wykładów na temat doliny Bytomki, prehistorycznych czasów (w Bytomiu było kiedyś morze), gry terenowej, warsztatów czy też kajaków (możliwość popływania na stawie południowym w godz. 11-14). Dodatkową piknikową atrakcją będą pokazy psich umiejętności. Nie zabraknie punktu wymiany roślin, lokalnego rękodzieła i maszketów. Na zakończenie pikniku odbędzie się kino z muzyką na żywo.

Piknik odbędzie się 12 września od godz. 10 na „ polanie piknikowej” w Parku Kachla w Bytomiu. Na wszystkie warsztaty, obowiązywać będą zapisy w dniu wydarzenia w punkcie informacyjnym. Dokładny program imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia