Dobre jedzenie, muzyka i mapping

piątek 2 października 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 2 października 2020 - niedziela 4 października 2020
Gdzie: Chorzów
Mnóstwo pysznego jedzenia serwowanego przez food trucki, muzyka na żywo, koncert Gary Moore Tribute Band – tak zapowiada się Rynek Smaków w Chorzowie. Dodatkową atrakcją będzie mapping – historyczny pokaz multimedialny ze światłem i muzyką.

Rynek Smaków zawita tym razem do Chorzowa. Food trucki zaserwują pyszne dania z całego świata. Nie zabraknie klasycznych burgerów, frytek belgijskich, pysznego burrito, ramen, kurtoszy, szaszłyków i słodkości. Smakosze złotego trunku będą mieli w czym wybierać na stoisku piw rzemieślniczych. Imprezie towarzyszyć będzie muzyka na żywo. W sobotę o godz. 18 odbędzie się koncert Gary Moore Tribute Band, a godz. 19.30 historyczny pokaz „Światła i muzyka miasta”.

Food trucki będą serwować jedzenie na chorzowskim Rynku w dniach 2-4 października. W piątek i sobotę w godz. 12-21 oraz w niedzielę w godz. 12-20. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 7 lat. Cieszymy się, że mimo różnych utrudnień (jak pandemia), nasz portal wciąż inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Z okazji 7. urodzin, nagrodziliśmy aż 7 rodzin! A było z czego wybierać. Sami zobaczcie, jak piękne zdjęcia i uzasadnienia dostaliśmy.

7. urodziny SilesiaDzieci.pl - rozstrzygnięcie konkursu