Aktywne powitanie wiosny na basenie

czwartek 11 marca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 20 marca 2021
Gdzie: Chorzów
Ruch, woda, tor przeszkód, zabawa i rodzinna rywalizacja – tak krótko można opisać Wiosenne Święto Wody. Stwórzcie drużynę i powalczcie o atrakcyjne nagrody. Obowiązują zapisy, ilość miejsc jest ograniczona.

9. Wiosenne Święto Wody to wydarzenie dla rodzin, które co roku organizuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie. Zawody przeprowadzone będą na dwóch basenach jednocześnie: przy ul. Granicznej 92 i przy placu Powstańców Śląskich 1. Drużyna musi liczyć minimum dwie osoby (w tym dziecko do lat 18 i osobę dorosłą), a maksymalnie cztery. W każdej konkurencji będą przyznawane punkty, a klasyfikacja łączna wyłoni zwycięzców. Dla najlepszych rodzin MORiS przygotował atrakcyjne nagrody.

Impreza odbędzie się 20 marca. Na basenie KS Hajduki o godz. 10, a przy pl. Powstańców o godz. 11. Wpisowe wynosi 5 zł od osoby. Ze względu na obostrzenia liczba miejsc jest ograniczona. Należy zgłosić każdego uczestnika drużyny w osobnym formularzu.  Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia