Naucz się cyrkowych sztuczek z Panem Kleksem

środa 20 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 23 października 2021 - niedziela 24 października 2021
Gdzie: Katowice
Warsztaty żonglerki, chodzenie na szczudłach, pokazy cyrkowe – tak zapowiada się weekend fantastycznej zabawy w Smart Kids Planet. Fani wirtualnej rzeczywistości i gotowania również znajdą coś dla siebie.

Weekend 23-24 października w katowickiej Bajce Pana Kleksa zapowiada się ciekawie. Cyrkowe atrakcje w innowacyjnej przestrzeni Smart Kids Planet, warsztaty i zwiedzanie Bajki Pana Kleksa - jest w czym wybierać.

Sztuczki i wyzwania

Przez cały weekend dzieci będą mogły nauczyć się cyrkowych sztuczek. Warsztaty żonglerki i kuglarstwa, nauka chodzenia na szczudłach i pokazy popisów animatorów na długo pozostaną w dziecięcej pamięci. Nie zabraknie konkursów sprawnościowych. Gościem specjalnym będzie prof. Ambroży Kleks. Szczegółowy program znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb  lub Bajce Pana Kleksa. Bilety dla dzieci są w cenie: 32 zł – 1 godzina zabawy, 54 zł – 2 godziny zabawy. 

Przenieś się do wirtualnej rzeczywistości

24 października o godz. 12 w Bajce Pana Kleksa odbędą się rodzinne warsztaty z rozszerzonej rzeczywistości. Uczestnicy odkryją czym się różni świat wirtualny od rozszerzonej rzeczywistości, poznają ich szerokie zastosowania (gry wideo, medycyna, podróże kosmiczne i wiele innych), założą gogle VR i wyruszą w cyfrową podróż. Czas trwania warsztatów to ok. 90 min. Zajęcia bez zwiedzania Bajki Pana Kleksa. Rekomendowany wiek uczestników od 5 lat. Informację znajdziecie tutaj. Cena biletu to 70 zł – rodzic i dziecko.

Zostań cukiernikiem

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, zwiedzając Bajkę Pana Kleksa można wybrać dodatkowo pyszne warsztaty kulinarne. Uczestnicy podczas zajęć stworzą smaczne i przepiękne dekoracje na ciasteczka pod okiem cukiernika. Słodkości będzie można schrupać ze smakiem podczas zwiedzania Bajki. Rekomendowany wiek uczestników od 5 lat. Czas trwania warsztatów około 30 min. Bilety w cenie 45 zł – normalny i 39 zł – ulgowy.

Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia