Filmowe granie z atrakcjami dla dzieci

czwartek 27 stycznia 2022
  • fot. mat. archiwum FB Kino Kosmos dla dzieci
    fot. mat. archiwum FB Kino Kosmos dla dzieci
Kiedy: 
  • niedziela 30 stycznia 2022
Gdzie: Katowice
Darmowe kino, gry i zabawy, tańce – tak zapowiada się wyjątkowy seans w kinie Kosmos w ramach 30. Finału WOŚP. Na dużym ekranie zobaczycie przygody Reksia, Bolka i Lolka oraz Misia Kudłatka.

Specjalny, darmowy pokaz w ramach Filmowego popołudnia dla dzieci to okazja do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypominamy, w tym roku celem zbiórki będzie zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zabawa i darmowe kino

Filmowe Granie z WOŚP w Kosmosie rozpocznie się już o godz. 13.30. Najmłodsi będą mogli wykonać własną pamiątkową przypinkę, dostać kolorowy balon oraz troszkę potańczyć. Będzie można wziąć również udział w niepowtarzalnych zajęciach z wykorzystaniem drewnianych klocków Linden. A następnie obejrzeć darmowy seans (godz. 15) „Pomagamy”. Na ekranie animacje ze Studia Filmów Rysunkowych: „Reksio dobroczyńca”, „Reksio pielęgniarz”, „Zabawy Bolka i Lolka – Opiekunowie zwierząt”, „Miś Kudłatek -Lalka Agnieszki”.

Wydarzenie odbędzie się 30 stycznia w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Darmowe wejściówki znajdziecie tutaj. Informacja o wydarzeniu dostępna jest na stronie Kina Kosmos

Kategoria: Wydarzenia