Poznaj świat jeży podczas gry

poniedziałek 7 lutego 2022
Kiedy: 
  • poniedziałek 14 lutego 2022 - niedziela 27 lutego 2022
Gdzie: Mikołów
Coś dla fanów zabawy na świeżym powietrzu. Podczas ferii będziecie mogli zagrać w „Świat według jeża” w Śląskim Ogrodzie Botanicznym. Aby wyruszyć w trasę ze swoją rodziną wystarczy się ciepło ubrać i pobrać mapę.

„Ferie z Ogrodem” to propozycja na aktywny czas w Śląskim Ogrodzie Botanicznym. W programie znalazła się m.in. gra terenowa - „Świat według jeża”. Te niezwykłe i urocze zwierzęta, które choć żyją blisko nas, są dzikie i tajemnicze. Odbywają nocne wędrówki, myszkując w poszukiwaniu pożywienia, a na zimę zapadają w sen. Jednak w tym roku jeden jeż za wcześnie się obudził. Mając za towarzysza to żądne przygód stworzonko, uczestnicy gry poznają fascynujący świat jeży, a przy tym będą świetnie się bawić.

W grę „Świat według jeża” będzie można zagrać od 14 do 27 lutego w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie (ul. Sosnowa 5). Do zabawy można przystąpić w dowolnym momencie w godz. 10-15 (7 dni w tyg.). Aby wyruszyć w trasę ze swoją rodziną wystarczy ciepło się ubrać i pobrać mapę z okienka przy dziedzińcu. Koszt udziału w grze to 8 zł (od dziecka). Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie ogrodu

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie półkolonii, kursów i różnych aktywności. Znajdziecie tu m.in. warsztaty filmowe, nieziemskie projektowanie, półkolonie z klockami LEGO, naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, a także wykaz najlepszych (również sztucznie naśnieżanych) górek w regionie. Zobaczcie.  

Ferie 2022 - najciekawsze propozycje z regionu