Gry dla całej rodziny

czwartek 3 marca 2022
Kiedy: 
  • sobota 5 marca 2022
Podczas spotkania w ramach „Gierek rodzinnych” poznacie trzy nowe gry, które bawią i uczą. Dla najmłodszych przygotowano zestaw edukacyjny „To tu, to tam”, inspirowanego pedagogiką Montessori.

Gierki rodzinne to cykl spotkań w Tarnogórskim Centrum Kultury. Co dwa tygodnie, w sobotnie popołudnia, w miłym towarzystwie uczestnicy będą poznawać 3 nowe gry. Na najbliższym spotkaniu będzie to „Tangram” - gra logiczna, która uczy spostrzegawczości i rozwija wyobraźnię przestrzenną (wiek graczy od 4 lat). Druga propozycja to „Gra edukacyjna Polska”, dzięki niej uczestnicy poznają i pogłębią wiedzę na temat polskiej przyrody, geografii oraz historii (wiek graczy 5-99 lat). Dla najmłodszych przygotowano zestaw edukacyjny „To tu, to tam”, który pozwala na przenoszenie i klasyfikowanie przedmiotów w różnych kształtach i kolorach (wiek graczy 3-6 lat). Czas zajęć około 1,5 godz.

Spotkanie odbędzie się 5 marca o godz. 14.30 w budynku głównym Tarnogórskiego Centrum Kultury (ul. Jana III Sobieskiego 7). Cena za bilet na pojedyncze spotkanie: 4 zł – dzieci, 5 zł - dorośli. Bilety można zakupić tutaj. Informację znajdziecie na stronie Domu Kultury

Kategoria: Wydarzenia