Moje Pierwsze Kolonie

środa 10 maja 2023
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
Planujecie wysłać pociechę na jej pierwsze kolonie? To coś dla Was. Małe grupy, większe wsparcie wychowawców, malownicza okolica, a także mnóstwo atrakcji, m.in. wycieczki do parku wodnego, rozrywki, spacer z alpakami czy ognisko z kiełbaskami.

„Moje pierwsze kolonie” od Fabryki Naukowców Wakacje 2023 - Moje Pierwsze Kolonie - Fabryka Naukowców to idealne rozwiązanie dla dzieci, które po raz pierwszy wyjeżdżają bez rodziców. W oswojeniu z nową rzeczywistością pomogą wychowawcy, którzy mają pod opieką maksymalnie 10 dzieci. Dzięki temu mogą poświęcić każdemu z nich o wiele więcej uwagi, okazać wsparcie w adaptacji, poznaniu zasad i zwyczajów kolonijnych. A wiedza, że nie tylko one są po raz pierwszy na koloniach, daje dzieciom większe poczucie bezpieczeństwa i pozwala szybciej się zintegrować. Wyjazd jest krótszy – kolonie trwają 8 dni.

Wodne szaleństwo, alpaki i park rozrywki Rosenau

Kolonie odbędą się w Prudniku w pięknej, historycznej miejscowości leżącej w województwie opolskim, u podnóża Gór Opawskich, na terenie Parku Krajobrazowego. Na dzieci codziennie będą czekały nie lada atrakcje. Wśród nich: wycieczka do Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki Rosenau, Parku Wodnego, spacer z alpakami, warsztaty kulinarne, zabawy na świeżym powietrzu i wiele innych. Nie zabraknie dyskoteki, ogniska z kiełbaskami czy zabawy w podchody.

Nocleg w trzygwiazdkowym hotelu

Do dyspozycji dzieci będą pokoje 2-3 osobowe z łazienkami. Organizator zapewnia 3 posiłki dziennie i podwieczorek. Śniadania i kolacje będą w formie szwedzkiego stołu. Możliwe jest również dostosowanie diety (bez dodatkowych opłat): wegetariańska, bez laktozy, bez glutenu. Na terenie ośrodka znajduje się również kawiarenka, plac zabaw, hala sportowa. Uczestnicy kolonii mają na miejscu zapewnioną opiekę pielęgniarki.

Turnus odbędzie się od 25 czerwca do 2 lipca. Cena kolonii to 2290 zł (wszystkie atrakcje w cenie), dodatkowa opłata za transport autokarem: z Katowic 110 zł, z Gliwic 90 zł. Rezerwacji możecie dokonać na stronie Fabryki Naukowców Wakacje 2023 - Moje Pierwsze Kolonie - Fabryka Naukowców. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem tel. 604339781 lub mailowo: bok@fabrykanaukowcow.pl.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem