Kreatywne wakacje w teatrze

czwartek 18 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Twoje dziecko uwielbia teatr, lubi stać na scenie, recytować wiersze lub wcielać się w różne postacie? A może brakuje mu odwagi i pewności siebie? Zapisz je na letnie warsztaty aktorskie do Teatru Żelaznego.

Aktorstwo to świetna forma nauki zarówno dla tych, którzy uwielbiają być w centrum uwagi, jak i tych, którzy skrywają swoje emocje. Regularne ćwiczenia teatralne rozwijają wyobraźnię, pozwalają podejmować nowe wyzwania i integrują z grupą rówieśników. To doskonała mieszanka dobrej zabawy i rozwoju artystycznego.

Jedyne takie półkolonie na Śląsku

Letnie warsztaty aktorskie w Teatrze Żelaznym poprowadzi profesjonalna kadra zawodowych aktorów. Podczas zajęć uczestnicy poznają pracę z rekwizytem, improwizację, dowiedzą się, co to jest emisja głosu, właściwa dykcja, wezmą udział w zajęciach aktorskich, wokalnych, tanecznych i wielu innych. To spełnienie marzeń dzieciaków, które chcą spróbować swoich sił na scenie, jako aktor. Zajęcia to również świetny wybór dla dzieci, które chcą popracować nad pewnością siebie i odnajdywaniem się w grupie.

Do wyboru są turnusy: 17-21 lipca, 7-11 sierpnia oraz 21-25 sierpnia. Półkolonie będą odbywać się przez 5 dni w tygodniu w godz. 9-16. Ich koszt to 800 zł (zaliczka - 200 zł, pozostałe 600 zł w pierwszym dniu półkolonii). Obowiązuje zniżka dla rodzeństwa (50 zł/dziecko). W cenie jest dwudaniowy obiad oraz woda. Warsztaty będą odbywać się w grupach do 15 osób, z podziałem na wiek: 8-12 lat oraz 13-17 lat. Zgłoszenia (należy podać imię, wiek uczestnika, nr telefonu, datę turnusu i grupy wiekowej) przyjmowane są mailowo na adres: warsztaty@teatrzelazny.pl. Więcej informacji możecie uzyskać pod numerem telefonu: 792 799 847 lub 669 969 220. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj.

Teatr Żelazny mieści się przy ul. Gliwickiej 148 A w Katowicach.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Kolonie to czas odpoczynku, ale też bardzo ważne doświadczenie, które wpływa na rozwój dziecka, kształtuje jego charakter i samodzielność. Poznaj najważniejsze powody, dlaczego warto wysłać dziecko na kolonie.

7 powodów, dla których warto wysłać dziecko na kolonie