Wakacyjne piątki ze Ślimakiem Bogusiem

piątek 16 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Z gliny, na sztaludze, z makramy, z ciastoliny - Ślimak Boguś może powstać z różnych materiałów. Dzieciaki stworzą również jego orkiestrę i wymyślą piosenkę. Tak zapowiadają się warsztaty artystyczne w Domu Kultury Boguszowice.

W wakacyjne piątki w lipcu i sierpniu w Domu Kultury Boguszowice w Rybniku będą odbywać się fantastyczne warsztaty artystyczne. Co tydzień na dzieci będą czekać nowe, zróżnicowane tematycznie atrakcje ze Ślimakiem Bogusiem. Zabawę zapewnią utalentowani i pozytywnie zakręceni animatorzy kultury, instruktorzy i artyści z domu kultury. W programie wiele kreatywnych i rozwojowych zajęć w dziedzinach plastyki, rękodzieła i muzyki. Ślimak Boguś powstanie z gliny, makramy, ciastoliny, będzie malowany na sztaludze lub uszyty.

Warsztaty będą odbywać się we wszystkie piątki w lipcu i sierpniu w godz. 11-12.30 w Domu Kultury Boguszowice w Rybniku (Plac Pokoju 1). Zajęcia będą prowadzone w maksymalnie 20 osobowych grupach (dzieci 5-6 lat tylko z opiekunem). Bilety w cenie 10 zł. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 5-9 lat (podział na różne grupy wiekowe w zależności od warsztatów). Szczegóły znajdziecie tutaj.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa