Rolkowe zajęcia przez całe wakacje za darmo

czwartek 22 czerwca 2023
  • fot. mat. prasowe UM Katowice
    fot. mat. prasowe UM Katowice
Wakacje to dobry moment, aby nauczyć się jeździć na rolkach. Przez całe lato dzieci mogą uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach. Nauczą się nie tylko jazdy przodem i tyłem, ale również wielu fajnych trików. Przygotujcie się na szaloną jazdę!

W MOSiR Katowice rozpoczęły się bezpłatne zajęcia nauki jazdy na rolkach. Uczestnicy powinni być wyposażeni w kask. Dodatkowo warto zaopatrzyć dzieci w komplet ochraniaczy (nadgarstki, łokcie, kolana). Zajęcia odbywają się w ramach porozumienia zawartego między miastem Katowice a UNICEF (skierowane są do dzieci z Polski i Ukrainy).

Rolkowe warsztaty będą odbywać się do końca sierpnia, w czwartki o godz. 17 i w soboty o godz. 16.30 na lodowisku w Murckach (Park Murcki, ul. Pawła Kołodzieja) w Katowicach. Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 504 004 709.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa