Szachy, joga lub kajaki przez całe wakacje

wtorek 18 lipca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Od lipca do września dzieci mogą bezpłatnie wziąć udział w zajęciach: nauki gry w szachy, jogi dla dzieci w plenerze, warsztatów kreatywności, a także nauki pływania na kajaku. Zajęcia są bezpłatne.

Fantastyczne wakacje zapewni Kali Sie Bajtlom – Śląska Fundacja Wspomagająca Rozwój Dzieci. Zajęcia będą odbywać się do września w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Kończyce w Zabrzu. Wśród przygotowanych warsztatów znalazły się: nauka gry w szachy dla dzieci w wieku od 7 lat (czwartki godz. 17), joga dla dzieci w plenerze dla dzieci w wieku od 10 lat (środy godz. 16), warsztat kreatywności dla dzieci w wieku od 14 lat (29 sierpnia godz. 16.30), nauka pływania na kajaku dla dzieci w wieku od 6 lat (wrzesień) z Pauliną Paszek - Mistrzynią Europy i Wicemistrzynią Świata w kajakarstwie. Ponadto, zajęcia prowadzone są w pobliżu tężni solankowej, co na każdego działa orzeźwiająco, a także korzystnie wpływa na układ nerwowy i odpornościowy.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 509429409. Informację o warsztatach znajdziecie tutaj.

DOK Kończyce w Zabrzu mieści się przy ul. Dorotki 3.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa