Legendia otwiera na zimę Jamę Bazyliszka

poniedziałek 20 listopada 2023
 • Sala zabaw mieści się w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku (fot. mat. prasowe Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko)
  Sala zabaw mieści się w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku (fot. mat. prasowe Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko)
 • Na dzieci czeka kolorowy rura park Gaj Urwisów (fot. mat. prasowe Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko)
  Na dzieci czeka kolorowy rura park Gaj Urwisów (fot. mat. prasowe Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko)
 • W Jamie Bazyliszka czekają także Game Room z automatami (fot. mat. prasowe Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko)
  W Jamie Bazyliszka czekają także Game Room z automatami (fot. mat. prasowe Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko)
 • Rodzinnie można skorzystać ze słynnego Bazyliszka i pokonać mitycznego potwora (fot. mat. prasowe Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko)
  Rodzinnie można skorzystać ze słynnego Bazyliszka i pokonać mitycznego potwora (fot. mat. prasowe Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko)
 • Nowością jest obecność animatorów i ciekawe weekendy tematyczne (fot. mat. prasowe Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko)
  Nowością jest obecność animatorów i ciekawe weekendy tematyczne (fot. mat. prasowe Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko)
Jama Bazyliszka to rodzinna sala zabaw, w której można się bawić m.in. w rura parku, strefie gier i na interaktywnej kolejce Bazyliszek, a także spróbować zimowych nowości w punkcie gastronomicznym.

Rodzinna sala zabaw mieści się w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku. W budynku liczącym 2000 m2 każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na wiek.

Dla dzieci

Na dzieci do 12 lat czeka kolorowy rura park Gaj Urwisów – labirynt rur, zjeżdżalni, kładek i basenów z piłeczkami, a także ścianka wspinaczkowa. Tegoroczną nowością jest strefa dla najmłodszych, w której maluchy do 3. roku życia mogą swobodnie poznawać otoczenie i bawić się. Z myślą o nich powstał pokój rodzica z dzieckiem, w którym opiekunowie mogą nakarmić czy przewinąć swoje pociechy.

Dla każdego

Wszystkim gościom punkt gastronomiczny Pod Zielonym Pazurem oferuje zimowe menu, w tym rodzinne boxy, barszcz z krokietem oraz napoje z kawiarni Starbucks. Miłośnicy atrakcji Legendii ucieszą się z faktu, że mogą skorzystać ze słynnego Bazyliszka i pokonać mitycznego potwora. W Jamie Bazyliszka czekają także Game Room z automatami (m.in. cymbergaj, koszykówka i boxer), wypożyczalnia gier planszowych oraz Jarmark Kurkowo z tematycznymi pamiątkami. Kolejna nowość to obecność animatorów i ciekawe weekendy tematyczne. Wśród nich warsztaty tworzenia dekoracji choinkowych połączone ze strojeniem legendiowej choinki (25-26 listopada oraz 2-3 grudnia) oraz niepowtarzalne Mikołajki z Lambertzem (9-10 grudnia).

Rodzinna sala zabaw Jama Bazyliszka jest czynna w soboty i niedziele w godz. 10-15.30. Aktualny cennik i szczegóły znajdują się na stronie Legendii. Warto wiedzieć, że posiadacze Podwójnie Magicznego Biletu Sezonowego mogą korzystać z sali zabaw za darmo.

Kategoria: Aktywna rekreacja