Park Świateł, bajkowe domki i młyńskie koło na jarmarku

wtorek 7 listopada 2023
 • Na jarmarku każdy będzie mógł poczuć się jak dziecko (fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie)
  Na jarmarku każdy będzie mógł poczuć się jak dziecko (fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie)
 • Wśród atrakcji przejażdżka wiktoriańską karuzelą lub młyńskim kołem (fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie)
  Wśród atrakcji przejażdżka wiktoriańską karuzelą lub młyńskim kołem (fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie)
 • Na licznych stoiskach będzie można znaleźć rękodzieło, ozdoby i przysmaki świąteczne (fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie)
  Na licznych stoiskach będzie można znaleźć rękodzieło, ozdoby i przysmaki świąteczne (fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie)
Kiedy: 
 • piątek 17 listopada 2023 - niedziela 7 stycznia 2024
Gdzie: Katowice
Zbliża się świąteczny czas pełen kolorowych światełek, pachnących pierników i atrakcji dla całej rodziny. Znajdziecie je na jednym z najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w stolicy woj. śląskiego. Zobaczcie, co przygotowano.

Jak co roku w Katowicach odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na stoiskach będzie można znaleźć ozdoby świąteczne, prezenty, swojskie produkty, rękodzieło i wiele innych. Do tego aromatyczny grzaniec, pachnące pierniczki lub pieczone kasztany. Nie zabraknie różnych pokazów, koncertów, a także lodowiska.

Magia świąt dla małych i dużych

Na odwiedzających jarmark bedzie czekać bajkowa wioska tj. drewniane domki z ruszającymi się postaciami. Wśród nich zespół św. Mikołaja śpiewający i grający na instrumentach czy też warsztat stolarski elfów. Dzieciom i dorosłym spodoba się również Magiczny Park Świateł, szopka ze słomy, kilkupiętrowa świąteczna piramida, przejażdżka wiktoriańską karuzelą, diabelskim młynem czy też elektryczną kolejką. 

Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa od piątku 17 listopada do niedzieli 7 stycznia na Rynku w Katowicach. Godziny otwarcia: od poniedziałku do czwartku w godz. 10-20, w piątek, sobotę i niedzielę w godz. 10-21. Wstęp wolny. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub FB Jarmarki Śląskie

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nie wiecie co podarować bliskim pod choinkę? Świetnym pomysłem będą produkty związane ze Śląskiem. Dlo fatera – fuzekle z familokami i brelok kusik, dlo muter – biżuteryjo z wyngla abo gryfno taśka, dlo bajtla – tresek z bebokiem i ślonsko gra. Dejcie pozór.

Fuzekle z familokami abo tresek z bebokiem - oryginalne prezenty w śląskim stylu