Rozświetlony ogród i bajkowy świat „Pięknej i Bestii” w Chorzowie

czwartek 2 listopada 2023
  • W tym roku tematem przewodnim ogrodu świateł będzie "Piękna i Bestia" (fot. mat. organizatora)
    W tym roku tematem przewodnim ogrodu świateł będzie "Piękna i Bestia" (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 3 listopada 2023 - niedziela 25 lutego 2024
Gdzie: Chorzów
Długie jesienno-zimowe wieczory nie muszą być nudne! Możecie wybrać się na spacer do magicznej krainy, pełnej kolorowych świateł i bajkowych historii. Będziecie zachwyceni. Ponadto czeka na Was świetna zabawa na kilkunastu karuzelach Legendii.

Już po raz 3. Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w okresie jesienno-zimowym zamieni się w pełen magii i kolorów świetlny spektakl. Tym razem Garden of Lights (wcześniej Ogród Świateł) przeniesie dzieci i dorosłych do świata bajki „Piękna i Bestia”. Atrakcja będzie otwarta od 3 listopada.

Rozrywka dla całej rodziny

Po przekroczeniu bram Legendii odwiedzający zobaczą imponujące iluminacje świetlne, wielobarwne lampiony układające się w bajkowe sceny i atrakcje multimedialne, jak 20-metrowa choinka, która zachwyci świetlnymi efektami. Spacer będzie można połączyć z zabawą na kilkunastu karuzelach dostępnych w cenie biletu. Wśród nich znajdą się: diabelski młyn Legendia Flower, kultowe filiżanki Tea Cups, a także interaktywna gra w Jamie Bazyliszka. Nie zabraknie photo pointów – miejsc, dzięki którym będzie można uwiecznić swoją wizytę w ogrodzie świateł i bogatej strefy gastronomicznej. Przygotowano również zabawę dla całej rodziny – specjalną grę sprawdzającą spostrzegawczość oraz pamięć.

Magiczny spacer możliwy przez całą zimę

Wystawę „Piękna i Bestia” będzie można zwiedzać do 25 lutego 2024 r. w Legendii Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie (Plac Atrakcji 1). Atrakcja będzie czynna od 3 do 10 listopada w godz. 17-20 (pon-czw) i godz. 16-21 (pt-ndz, święta), od 11 listopada do 28 stycznia w godz. 16-20 (pon-czw) i godz. 16-21 (pt-ndz, święta), od 29 stycznia do 25 lutego w godz. 17-20 (pon-czw) i 16-21 (pt-ndz, święta).  Ogród nieczynny będzie w dniach 24 i 31 grudnia. Bilety jednorazowe są w cenie: od poniedziałku do czwartku 40 zł – normalny i 36 zł – ulgowy, od piątku do niedzieli 47 zł – normalny, 44 zł – ulgowy, dzieci do 3 lat – 6zł. Bilety sezonowe: 99 zł – normalny, 89 zł – ulgowy, dzieci do 3 lat – 10 zł. Bilety można zakupić online

Obserwujcie nasz dział konkursy! Będzie można wygrać bilety do ogrodu świateł w Chorzowie.

Kategoria: Wydarzenia