Zapisz dziecko na uniwersytet

czwartek 18 września 2014
  • Wykłady na Uniwersytecie Dziecięcym (fot. materiały WSB)
    Wykłady na Uniwersytecie Dziecięcym (fot. materiały WSB)
Dlaczego wulkany wybuchają? Co tak naprawdę jedzą mięsożerne rośliny? Czy Calineczka może być silniejsza od Pudziana? I po co Polsce wojsko? Chcesz, by twoje dziecko poznało odpowiedzi na te pytania, zapisz je na studia. Aby zgłębiać tajniki nauki nie musi nawet umieć pisać.

Na Uniwersytecie Dziecięcym w Chorzowskim Centrum Kultury indeksy otrzymują dzieci w wieku od 6 do 12 lat, pod warunkiem, że są ciekawe świata, chcą spotkać znanych ludzi i lubią wspólną zabawę.

Inicjatorem utworzenia uniwersytetu jest Urząd Miasta Chorzów, a pomysłodawcą projektu - Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, która posiada wieloletnie doświadczenie w kształceniu także najmłodszych studentów. Uniwersytety Dziecięce WSB działają już w wielu miastach, a od 22 września na zajęcia będą mogli uczęszczać najmłodsi mieszkańcy Chorzowa.

Dlaczego warto zapisać dziecko? Uniwersytet Dziecięcy to przede wszystkim nauka przez zabawę. Wykłady prowadzone są raz w miesiącu ( zawsze w soboty) i są przygotowane specjalnie dla dzieci. Młodzi odkrywcy mogą uczestniczyć również w ciekawych i rozwijających warsztatach fakultatywnych.

Dodatkowe informacje pod numerem: 32/349 78 67 lub przez e-mail: uniwesytetdzieciecy@chck.pl

Kategoria: Warsztaty