Czas pomyśleć o zimowisku

poniedziałek 17 listopada 2014
  • KOGIS zaprasza na zimowiska tematyczne (fot. materiały organizatora)
    KOGIS zaprasza na zimowiska tematyczne (fot. materiały organizatora)
Ferie zimowe to czas, który dzieci powinny spędzić aktywnie, radośnie i na powietrzu, przy okazji nabywając nowych umiejętności. Taki wypoczynek gwarantuje KOGIS. Obozy odbywać się będą w Bukowinie Tatrzańskiej oraz w Tatrach, gdzie śniegu nie brakuje przez całą zimę.

NARTY I SNOWBOARD

Zimowiska sportowe przez KOGIS są gwarancją udanego początku nauki jazdy na nartach i snowboardzie: są tu doświadczeni instruktorzy z dobrym podejściem do dzieci i młodzieży. Na uczestników czeka też bardzo bogaty program uzupełniający: malowanie na śniegu czyli zimowe graffiti, wycieczka do Zakopanego, budowanie konstrukcji z klocków LEGO, z rurek, a także wyprawa na tor do snowtubingu, wizyta na lodowisku i w „Termach Bukovina” z licznymi atrakcjami. Do tego nowe gry xBox, nowe planszówki i gry karciane, nowe sanki, oponki i inne sprzęty do zjazdów.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Gwarancja solidnego opanowania podstaw narciarstwa lub snowboardu i bezpieczne, starannie dobrane trasy zjazdowe dla osób początkujących. Karnety są już w cenie obozu, nie trzeba wieźć sprzętu. Instruktorzy na miejscu pomogą go dobrać, zapiąć i nauczą go obsługiwać! Oferta dla początkujących: dzieci: obóz narciarski 7-11 lat lub młodzieży: obóz narciarski 12-16 lat oraz snowboardowy 11-16 lat.

DLA ZAAWANSOWANYCH

Nauka jazdy freestyle, nauka ślizgów i skrętów, dla bardziej zaawansowanych również skoków, trików oraz stylu alpine (szybkie zjazdy na krawędziach nart). Najlepsi i uwielbiani przez dzieci uśmiechnięci, pełni pasji instruktorzy. Do wyboru także obóz narciarski dla dzieci dwutygodniowy oraz narciarsko-snowboardowy dwutygodniowy dla młodzieży.

Codzienne 4-godzinne bloki zajęciowe na stoku, a w drugiej części dnia i wieczorem olbrzymia dawka atrakcji i wycieczek, wypraw na tor do snowtubingu i łyżwy. Zobacz ofertę obozów tygodniowych dla dzieci 7-11 lat narciarską i dla młodzieży 11-16 lat narciarską oraz snowboardową.

Dla zaawansowanych i średniozaawansowanych nastolatków KOGIS przygotował też świetną ofertę obozów "na maxa", na którym uczestnicy jeździć będą na stoku ile dusza zapragnie - od śniadania do kolacji, z małą przerwą tylko na obiad! Więc dla wszystkich, którym nie straszne zimowe szaleństwo w dużej dawce - Narty na maxa  lub Snowboard na maxa!

DLACZEGO WARTO STAWIAĆ PIERWSZE KROKI W ZIMOWYCH SPORTACH Z KOGIS? 

- szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone jest wyłącznie przez instruktorów PZN, doświadczonych w trenowaniu dzieci,

- zajęcia odbywają się  na wybranych, najlepszych stacjach narciarskich: Rusin Ski, Witów Ski, Kotlenica Białczańska, Ski Suche,

- KOGIS jako jedyny na rynku jest partnerem kampanii Bezpieczny Stok i szkoli uczestników obozów z zasad bezpieczeństwa na stoku, korzystając z fachowych materiałów,

- uczestnicy podzieleni są na małe liczebnie grupy, według dwóch lub trzech stopni zaawansowania umiejętności,

- postępy uczestników nagrywane są kamerą GoPro, instruktorzy omawiają błędy i udzielają indywidualnych porad swoim uczniom.

DLA MŁODYCH FANEK  "VIOLETTY”

KOGIS zimą proponuje Fun Club dla miłośniczek filmu „Violetta” w górach. Uczestniczki odbędą zajęcia wokalne, będą bawić się muzyką i oczywiście omawiać nowinki z najnowszego sezonu ulubionego serialu! Podczas obozu wyćwiczą też granie własnej muzyki, bo specjalnie na nie czeka wielki zestaw Bum Bum Rurek, zapoznają się także z podstawami aktorstwa i musicalu. Oj, będzie się działo! Zapoznaj się z  Zimowym fun clubem „Violetty” 7-13 lat.

W LODOWEJ KRAINIE - ZIMOWISKO DLA DZIECI - BEZ NART

Na tym zimowisku wszelkie nasze zabawy oparte będą o fabułę mroźnej krainy Eskimosów – uczestników czekają prawdziwie zimowe wyzwania, Eskimos Tour, Dzień Pingwina, zabawy i konkursy o mroźnej tematyce, budowanie prawdziwego igloo, a do tego wycieczka do Zakopanego, a także na lodowisko i na tor do snowtubingu. Będzie też nieco góralskiego folkloru, wyjazd do aquaparku, gry xBox, klocki LEGO i szaleństwa na śniegowej górce! Zobacz zimowisko „W lodowej krainie” bez nart dla dzieci 7-12 lat!

KONTAKT

KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej, www.kogis.pl ; kontakt@kogis.pl, tel. 94 372 02 43

Kategoria: Aktywna rekreacja