Letnia przygoda na angielskim statku

czwartek 2 maja 2019
  • Podczas wakacji z Helen Doron dzieci będą "zanurzone w języku", co daje najlepsze efekty edukacyjne (fot. mat. organizatora)
    Podczas wakacji z Helen Doron dzieci będą "zanurzone w języku", co daje najlepsze efekty edukacyjne (fot. mat. organizatora)
Pirackie eksperymenty, gotowanie w kambuzie i joga. Wszystko po angielsku. Pełne zanurzenie w języku, a przy tym niezapomniana zabawa. Na takie atrakcje mogą liczyć uczestnicy letniego kursu w centrach Helen Doron na Śląsku.

Przez cały tydzień dzieci będą miały okazję wziąć udział w zajęciach na angielskim statku.

Do you speak English? Of course!

Podczas kursu dzieci poznają różne dziedziny nauki, art and craft, wzbogacające zakres słownictwa angielskiego. Będą posługiwały się tylko językiem angielskim (30 godzin dydaktycznych). Tak spędzony czas przełoży się na znaczne podwyższenie poziomu znajomości języka angielskiego (rezultaty porównywalne z półrocznym kursem stacjonarnym lub trzytygodniowym pobytem za granica).

Już dla 5-letnich maluchów

Letnie kursy odbywają się w różnych terminach, przez całe wakacje, przeznaczone są dla dzieci 5-, 6-, 7- i 8-letnich. Więcej informacji można uzyskać na stronie Helen Doron – Chorzów, Jaworzno, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy oraz Katowice. Do 15 maja obowiązuje cena promocyjna.

 

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu