Niezwykłe urodziny w miniaturowym świecie

niedziela 12 maja 2019
  • Na początku imprezy dzieci mogą wybrać dla siebie przebranie (fot. mat. organizatora)
    Na początku imprezy dzieci mogą wybrać dla siebie przebranie (fot. mat. organizatora)
  • Nie zabraknie urodzinowego przyjęcia (fot. mat. organizatora)
    Nie zabraknie urodzinowego przyjęcia (fot. mat. organizatora)
Pomysł na wymarzone dziecięce urodziny? Kolejkowo to gwarancja imprezy, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. To tu dziecięce marzenia spełniają się za sprawą magii tysięcy postaci, mnóstwa pociągów, samochodów, budynków i dobrej zabawy.

Kolejkowo to miejsce szczególnie uwielbiane przez dzieci. Największa makieta kolejowa w Polsce to świat pomniejszony 25 razy. Można tu zobaczyć życie na wsi, dziki zachód, wcielić się w leśniczego, kupca, pracownika budowlanego, mechanika, cyrkowca czy plażowicza. Po Kolejkowie poruszają się pociągi, samochody oraz pływa statek. Urodziny w tym niezwykłym miejscu z pewnością będą niezapomnianym prezentem.

Zaczarowana podróż z mnóstwem przygód

Niezwykła podróż rozpoczyna się już od momentu, kiedy solenizant wręcza gościom specjalnie przygotowane zaproszenia. Na początku imprezy dzieci mogą wybrać dla siebie przebranie oraz zaopatrzyć się w urodzinowe dekoracje. Następnie, razem z przewodnikiem wyruszą na spotkanie przygody w miniaturowym świecie - zwiedzą całą wystawę, bawiąc się w quizy oraz rozwiązując specjalnie przygotowane zadania. Po podróży nie może zabraknąć urodzinowego przyjęcia. Na dzieci będzie czekać specjalnie przygotowana sala zabaw z poczęstunkiem, gdzie znajdą się różne słodkości oraz nieograniczone napoje. Na zakończenie każdy gość jubilata otrzyma mini-upominki. Dodatkową atrakcją urodzinową będą warsztaty modelarskie. Najmłodsi w ramach zajęć przygotują własne projekty np. figurki, pejzaże, czy też stworzą modele terenowe.

Cennik urodzin i warsztatów

Impreza urodzinowa trwa 2 godziny. Opłata różni się w zależności od dnia tygodnia. Za urodziny zorganizowane od poniedziałku do czwartku trzeba zapłacić 399 zł, od piątku do niedzieli oraz w święta 499 zł. Cena obejmuje 10 zaproszonych gości. Każde kolejne dziecko to koszt 40 zł. Jubilat oraz jego rodzice bawią się bezpłatnie. Cena warsztatów modelarskich to dodatkowe 100 zł do ceny przyjęcia (impreza przedłuża się o 30 min.) Tort we własnym zakresie dostarczają rodzice w dniu urodzin. Rezerwacji terminów można dokonać pod numerem tel. 880 006 001 (godz. 10-18).

Kolejkowo znaleźć można w Centrum Handlowym Europa Centralna, przy ul. Pszczyńskiej 315 w Gliwicach. 

Kategoria: Aktywna rekreacja