Roztańczone zajęcia, wymarzone urodziny

środa 31 października 2018
  • Właścicielem szkoły Tito Dance Studio jest Rafał TITO Kryla - finalista pierwszej edycji programu You Can Dance, uczeń Wade'a Robson'a (fot. mat. TDS)
    Właścicielem szkoły Tito Dance Studio jest Rafał TITO Kryla - finalista pierwszej edycji programu You Can Dance, uczeń Wade'a Robson'a (fot. mat. TDS)
  • Dzieci z TDS biorą udział w wielu wydarzeniach, jeżdżą na zawody taneczne, występują przed szeroką publicznością. Na zdjęciu występ na targach SILESIA BAZAAR Kids vol. 6 (fot. mat. SBKids)
    Dzieci z TDS biorą udział w wielu wydarzeniach, jeżdżą na zawody taneczne, występują przed szeroką publicznością. Na zdjęciu występ na targach SILESIA BAZAAR Kids vol. 6 (fot. mat. SBKids)
  • W TDS prowadzone są zajęcia z różnych stylów tanecznych, m.in. hip-hop, break dance, street dance, balet, jazz i akrobatyka (fot. mat. TDS)
    W TDS prowadzone są zajęcia z różnych stylów tanecznych, m.in. hip-hop, break dance, street dance, balet, jazz i akrobatyka (fot. mat. TDS)
Czy Twoja pociecha jest zafascynowana takimi programami, jak „You Can Dance” czy „World of dance”? Podryguje w takt każdej muzyki, którą słyszy? Jeśli tak, warto pomyśleć o profesjonalnej szkole tańca. Najlepiej takiej, w której instruktorami są finaliści muzycznych show, uczniowie wybitnych osobowości tanecznych.

Tito Dance Studio to szkoła tańca, która szlifuje talenty dzieci już od 4. roku życia, ale również młodzieży i dorosłych. Jest prowadzona przez profesjonalnych tancerzy m.in. uczestników muzycznych talent show i tancerzy musicalowych. Właścicielem szkoły i jednym z instruktorów jest Rafał TITO Kryla – finalista pierwszej edycji programu „ You Can Dance”, uczeń Wade’a Robsona – choreografa takich gwiazd, jak: Michael Jackson, Britney Spears, Justin Timberlake czy Pink.

Wybierz swój styl i pnij się górę

W Tito Dance Studio prowadzone są zajęcia z różnych stylów tanecznych. Jest hip-hop, balet, break dance, street dance, jazz czy akrobatyka/tricking. Dzieci pod czujnym okiem instruktorów przygotowują się w swoich grupach do konkursów, występów i zawodów tanecznych, zdobywają uznanie rówieśników, nagrody i pewność siebie. Podopieczni szkoły mają za sobą ponad 185 występów na różnego rodzaju eventach, również w telewizji, i 170 zdobytych nagród. Szkoła nie zapomniała również o rodzicach – prowadzone są zajęcia taneczne Hight Heels oraz taniec towarzyski, na który trwają zapisy.

Monitoring zajęć

Rodzice mogą na bieżąco śledzić postępy swoich pociech w tańcu – w poczekalni zamontowany jest monitor, na którym widać salę treningową i ćwiczące na niej dzieciaki. - To świetna sprawa: po pierwsze nie ma nudy, bo mogę oglądać, jakie cuda wyczynia moje dziecko wraz z koleżankami, po drugie  – wiem za co płacę, jakie postępy robi moja córka i nad czym musi jeszcze popracować – mówi Ola mama Nikoli.  

Taneczne urodziny

W tyskiej szkole tańca można też zorganizować dziecku urodziny. Urodziny odbywają się w weekendy. Dzieci pod okiem instruktora ćwiczą układ taneczny, który na sam koniec prezentują swoim rodzicom. - Zapewniamy wystrój sali, kadrę trenerską oraz wspaniałą, taneczną zabawę – zachęca Izabela Kudzia koordynator TDS.

Cennik zajęć i urodzin

Za jednorazowy udział w zajęciach w Tito Dance Studio zapłacimy 35 zł, karnet na 4 wejścia to koszt 90 zł, karnet na 8 wejść – 140 zł, karnet OPEN: 210 zł. Każdy karnet jest ważny 4 tygodnie. Dla rodzeństw przewidziane są zniżki. Z kolei za „roztańczone urodziny” zapłacimy 320 zł.  

Więcej informacji znajduje się na stronie www.titodancestudio.pl, a także na fanpage'u szkoły na Fb. Można też pisać na adres: e-mail: recepcja@titodancestudio.pl i dzwonić pod numer tel. 790 603 222.

Kategoria: Aktywna rekreacja