Urodziny w krainie LEGO

czwartek 9 maja 2019
  • Urodziny w Centrum Zabaw 1000 Klocków to spełnienie marzeń dla fanów LEGO (fot. mat. Centrum)
    Urodziny w Centrum Zabaw 1000 Klocków to spełnienie marzeń dla fanów LEGO (fot. mat. Centrum)
  • Na urodzinach nie zabraknie malowania buziek i poczęstunku (fot. mat. 1000 Klocków)
    Na urodzinach nie zabraknie malowania buziek i poczęstunku (fot. mat. 1000 Klocków)
  • Wśród urodzinowych pyszności znajdziemy też babeczki (fot. mat. 1000 Klocków)
    Wśród urodzinowych pyszności znajdziemy też babeczki (fot. mat. 1000 Klocków)
Nie masz pomysłu na ciekawą imprezę urodzinową Twojego dziecka? Ma być tą wymarzoną, niepowtarzalną? Podpowiadamy – 1000 Klocków to miejsce, gdzie w otoczeniu LEGO dzieciaki będą fantastycznie się bawić, a urodziny na długo pozostaną w ich wspomnieniach.

1000 Klocków to spełnienie marzeń niejednego fana LEGO. W jednym miejscu znajdują się klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, symulatorem trzęsienia Ziemi Mindstorms EV3 czy robotem LEGO Boost.

Urodzinowa LEGO przygoda

Tak, jak główni bohaterowie „LEGO Przygody” dzieciaki wyruszą w podróż do krainy 1000 klocków. Ich przewodnikiem będzie animator Centrum, który poprowadzi wybrane przez rodzica zabawy. A oferta jest spora m.in. zabawy pobudzające wyobraźnię w oparciu o LEGO Education, z robotami LEGO Boost, plastyczne, konkursy budowania z klocków, czy też rozwiązywanie zagadek. Oczywiście nie zabraknie malowania buziek i niespodzianki dla solenizanta. Urodziny to również poczęstunek - do wyboru jest kilka zestawów. W czasie kiedy Wasze pociechy będą się dobrze bawić, Wy możecie napić się dobrej kawy i zjeść smaczny deser.

Cena urodzin w tygodniu to 30 zł od osoby, w weekend - 36 zł. W cenę wliczone są dedykowane zaproszenia dla gości, plakietki dla całej grupy, balony i tatuaże dla uczestników. Za poczęstunek zapłacimy od 10 zł do 15 zł od osoby. O szczegóły można pytać pod numerem tel. 798 110 034.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Aktywna rekreacja