Henryk Sienkiewicz w Bajkowej Zatoce

piątek 7 lutego 2020
  • Najnowsze słuchowisko to bajka Henryka Sienkiewicza - „H. K. T.”, która nawiązuje do historii Polski (fot. mat. Bajkowej Zatoki)
    Najnowsze słuchowisko to bajka Henryka Sienkiewicza - „H. K. T.”, która nawiązuje do historii Polski (fot. mat. Bajkowej Zatoki)
W najnowszym słuchowisku Bajkowej Zatoki znajdziecie bajkę Henryka Sienkiewicza. Rozmowa sępa i sokoła z pewnością Was zaciekawi i zaintryguje. Który okaże się silniejszy i czy można rościć sobie prawo do przemocy? Posłuchajcie.

Na dobranoc, podczas zabawy czy w podróży – idealnie sprawdzą się słuchowiska. W Bajkowej Zatoce znajdziecie przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, z których płynie pouczający morał. Bajki czytane są prostym, ciekawym językiem. Słowa, które dla dzieci mogą być trudne są tłumaczone na końcu słuchowiska. W najnowszy słuchowisku bajka Henryka Sienkiewicza - „H. K. T.”, która nawiązuje do historii Polski.

Bajkową Zatokę znajdziecie na kanale YouTube oraz na Fb. Co tydzień w niedzielę o godz. 16 pojawiają się nowe słuchowiska.