Bajkowe słuchowisko

środa 5 lutego 2020
  • W najnowszym słuchowisku posłuchacie bajki braci Grimm (fot. mat. organizatora)
    W najnowszym słuchowisku posłuchacie bajki braci Grimm (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Ciemny las, tajemnicza chata, mrukliwy staruszek i mówiące zwierzęta – w takiej scenerii rozgrywa się najnowsze słuchowisko Bajkowej Zatoki. Przed głównymi bohaterkami mnóstwo wrażeń - czary, pułapki i nocne hałasy. Jak zakończy się historia? Posłuchacie.

Na dobranoc, podczas zabawy czy też w podróży – idealnie sprawdzą się słuchowiska. W Bajkowej Zatoce znajdziecie przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, z których płynie pouczający morał. Bajki czytane są prostym, ciekawym językiem. Słowa, które dla dzieci mogą być trudne są tłumaczone na końcu słuchowiska.

Tajemnicza chata i pouczający morał

„Chata w lesie” braci Grimm opowiada o trzech córkach drwala, które na swojej drodze napotykają tajemniczą chatę, pełną czarów i magii. Domek zamieszkują staruszek i gadające zwierzęta. Jak potoczy się ich historia, czy wszystko zakończy się szczęśliwie? Tego dowiecie się słuchając Bajkowej Zatoki. Zdradzimy tylko, że morał ma ważne przesłanie, które mówi że o zwierzęta trzeba dbać i traktować je z szacunkiem.

Bajkową Zatokę znajdziecie na kanale YouTube oraz na Fb. Co tydzień w niedzielę o godz. 16 pojawiają się nowe słuchowiska.