Supermoce pomogą w nauce angielskiego

poniedziałek 31 sierpnia 2020
 • fot. mat. Early Stage
  fot. mat. Early Stage
 • fot. mat. Early Stage
  fot. mat. Early Stage
 • fot. mat. Early Stage
  fot. mat. Early Stage
 • fot. mat. Early Stage
  fot. mat. Early Stage
Jest ich 10, angażują wyobraźnię, pamięć i zmysły. Dzięki nim dzieciaki uczą się angielskiego w sposób naturalny i zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami. Zajęcia w Early Stage to intensywna i fascynująca podróż językowa z przygodami, zabawą, ekologią i muzyką.

Kursy językowe Early Stage skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Nauka angielskiego odbywa się przez realizację ciekawych tematów, takich jak bajki, podróże czy ekologia.

Sprawdzone metody nauki

Lektorzy pobudzają wyobraźnię i zmysły uczniów, wykorzystując 10 supermocy: rym, rytm, muzykę, teatr, emocje, ruch, relacje, humor, obraz i ambitne materiały. Dzięki tym metodom dzieci szybciej i intensywniej przyswajają nieznane dotąd słówka i wyrażenia, a to prosta droga do biegłej znajomości języka. Ponadto uczestnicy rozwijają swoją kreatywność, muzykalność, zdolności aktorskie czy też uczą się współpracy w grupie. Zajęcia dostosowane są do wieku oraz poziomu uczniów.

Dodatkowa supermoc

Rzeczywistość zmienia się nieustannie, dlatego szkoła jest przygotowana na prowadzenie nauki angielskiego również online. Wprowadzane są nowe rozwiązania, aby gdy zajdzie taka potrzeba lekcje mogły odbywać się w wirtualnym świecie oraz były równie atrakcyjne i dynamiczne jak zajęcia stacjonarne.

Early Stage na Śląsku

Na Śląsku szkołę znajdziecie w 24 miastach m.in. w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Mikołowie,  Gliwicach, Sosnowcu, Siemianowicach Śląskich, Rybniku, Bielsku-Białej, Żywcu, Dąbrowie Górniczej, Tychach czy też Zabrzu. Pełną lista szkół dostępna jest tutaj. Zapisów można dokonać poprzez stronę internetową. Więcej informacji o kursie znajdziecie na stronie Early Stage.

Kategoria: Warsztaty