Czas na łyżwy

czwartek 7 października 2021
  • fot. archiwum zdjęć FB Spodek
    fot. archiwum zdjęć FB Spodek
Rozpoczął się sezon na ślizgawki w Spodku. Fani jazdy na łyżwach będą mogli bawić się w rytm disco, a najmłodszym w pierwszych krokach na lodzie pomogą pingwinki. Na miejscu możecie wypożyczyć sprzęt.

Lodowisko w katowickim Spodku będzie dostępne dla wszystkich chętnych w tygodniu według ustalonego harmonogramu. W tym sezonie nie zabraknie disco na lodowisku, czyli wieczornej ślizgawki połączonej z muzyką. Przy lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia, która oferuje łyżwy figurowe, do hokeja oraz rekreacyjne w rozmiarach 27-47 w cenie 10 zł. Najmłodsi mogą skorzystać z pingwinka, który pomoże przy pierwszych krokach na lodzie (cena - 10 zł).

Bilet normalny na ślizgawkę kosztuje 14 zł, ulgowy 10 zł (przysługuje dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej). Cena biletu dla dzieci do lat 7 wynosi 7 zł, bilet rodzinny 2+2 to koszt 35 zł. Bilety można kupić online, przez aplikację na urządzenia mobilne i w kasach Spodka (na pół godziny przed rozpoczęciem każdej ślizgawki, każdego dnia).

Kategoria: Aktywna rekreacja