Sezon na ślizgawki rozpoczęty

środa 17 listopada 2021
  • fot. mat. archiwum zdjęć FB MOSiR Katowice
    fot. mat. archiwum zdjęć FB MOSiR Katowice
Darmowe lodowisko na katowickim rynku będzie otwarte już w listopadzie. Na pełnowymiarowej ślizgawce usytuowanej obok Parku Murcki będzie można bawić się już początkiem grudnia. Przy obiektach znajdziecie wypożyczalnie sprzętu.

Gdzie w Katowicach można poszaleć na łyżwach? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapowiedział otwarcie dwóch sezonowych obiektów.

Lodowisko w klimatycznym otoczeniu

19 listopada na Rynku w Katowicach zostanie otwarte darmowe lodowisko. Obiekt jest oświetlony, na miejscu można wypożyczyć łyżwy (8 zł), kask (8 zł) oraz pingwinka do nauki jazdy (15 zł). To również świetna okazja do odwiedzenia świątecznego jarmarku, o którym pisaliśmy tutaj. Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-21.30 (przerwa techniczna w godz. 15-16) oraz w sobotę i niedzielę w godz. 8-21.30 (przerwa techniczna w godz. 15-16).

Zabawa na dużej tafli

Lodowisko w Murckach w Katowicach będzie działać od 4 grudnia. Wymiary ślizgawki to 80 na 28 metrów, co zapewni zabawę większej liczbie osób. Przy lodowisku będzie możliwość, wypożyczenia sprzętu oraz przebrania łyżew pod zadaszonym namiotem czy też skorzystania z toalety. Ślizgawkę znajdziecie w Parku Murckowskim przy ul. Bielskiej w Katowicach. Parking znajduje się w odległości 100 m przy Przedszkolu nr 72.

Informację znajdziecie na stronie MOSiR Katowice

Kategoria: Aktywna rekreacja