7. urodziny SilesiaDzieci.pl - rozstrzygnięcie konkursu

wtorek 29 września 2020

2. pakiet nagród leci do pana Wojciecha, naszego wiernego Czytelnika :) Urzekły nas piękny kolaż oraz wspaniałe uzasadnienie:

„Już się baliśmy że nas ta pandemia pokona, sytuacja z covidem była nie do pozazdroszczenia. Na szczęście kuchenne przepisy z portalu nas ocaliły. Pyszny chleb z ziarnami, pierogi z dynią i ziemniakami, kluski śląskie to są nasze smaki ulubione. Mimo, że dinozaury wyginęły w Krasiejowie, poddać się? to nam się nie mieściło w głowie.

Silesia Dzieci na ratunek dzielnie przybywaliście, kolejne wyzwania i inspiracje nam ogarnialiście. Więc i my się nie poddajemy. W dni Dębowca szczyt szturmujemy. Chcemy jak Wy, być pracowici jak pszczółki. Dlatego odwiedzamy wiele pięknych miejsc, jak piknik w Śląskim Parku Botanicznym, Żabie Doły, Śląskie Malediwy, a i Kozią Górę. Tak na eksploracjach, czas nam miło mija, a dzięki Wam, kreatywność u córek się wciąż się rozwija.

Dziś my urodzinowe życzenia Wam składamy. Od naszych 2 dziewczynek, taty i mamy, by „Silesia Dzieci” się pięknie rozwijała i tyle radości jak nam, Wszystkim Wam sprawiała."

 

Strony

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, rysunku, pływania, angielskiego - rodzajów zajęć dodatkowych dla dzieci jest wiele. Można wybierać spośród szeregu ofert stacjonarnych lub online. Na jakie zajęcia zapisać pociechę? Zerknijcie do naszego zestawienia.

Najciekawsze zajęcia dodatkowe na Śląsku - stacjonarne i online