Wygraj bilety na Dzień Dziecka do kina Helios

czwartek 19 maja 2022
Dzień Dziecka w kinach Helios to fantastyczny repertuar, atrakcje dla dzieci i konkursy z nagrodami. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć animacje „Dogtanian. Psi Muszkieterier”, „Pan Wilk i Spółka. Bad Guys” oraz film familijny „Detektyw Bruno”. Mamy dla Was bilety do kina w Katowicach.

28 i 29 maja oraz 1 czerwca kina Helios będą należały do dzieci. Z okazji Dnia Dziecka przygotowano specjalne pokazy dla młodych kinomanów w każdym wieku, atrakcje w holach kin, konkursy z nagrodami i mnóstwo dobrej zabawy. To wszystko znajdziecie m.in. w kinie Helios Katowice (ul. Kościuszki 229). Więcej o Dniu Dziecka w kinach Helios przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na wybrany seans z konkursami w ramach Dnia Dziecka w kinie Helios Katowice trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, piąty, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, dwudziesty piąty, trzydziesty, trzydziesty piąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się aktor, który wcielił się w postać detektywa Bruna?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 w czwartek 19 maja do godz. 10 w czwartek 26 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Dzień Dziecka Helios".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W postać detektywa Brona wcielił się Piotr Głowacki.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?