Wygraj bilety na widowisko Bambolino

środa 27 września 2023
  • Na scenie wystąpią aktorzy przebrani za zwierzęta (fot. mat. organizatora)
    Na scenie wystąpią aktorzy przebrani za zwierzęta (fot. mat. organizatora)
Niezwykle barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino rusza w trasę po Polsce. Na scenie nie zobaczycie prawdziwych zwierząt, a przebranych aktorów. Show to mnóstwo śmiechu, dreszczyk emocji i świetna zabawa. Mamy dla Was bilety na widowisko w Chorzowie.

Na scenie wystąpią m.in. hipopotamy tańczące w baletkach, ciekawskie strusie, Człowiek-Rakieta oraz klauni i magicy. Najbliższy pokaz cyrkowy mistrza Bambolino w województwie śląskim odbędzie się 13 października o godz. 18 w Miejskim Domu Kultury Batory (ul. Stefana Batorego 6) w Chorzowie. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na widowisko cyrkowe Bambolino 13 października w Chorzowie otrzymają 2 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako piąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się orangutan - gwiazda areny Bambolino?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12.30 w środę 27 września do godz. 10 w piątek 6 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Bambolino”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Orangutan, gwiazda areny Bambolino, nazywa się Gosha.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Wrzesień to czas wyboru zajęć dodatkowych dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie: zajęcia aktorskie, pływania, kulinarne, a także jazdy na rolkach i treningi MTB. Do szkoły przydatne będą kursy szybkiego czytania i zapamiętywania, a ciekawość świata rozbudzą zajęcia... na uniwersytecie.

Kulinarne, naukowe, sportowe... lista ciekawych zajęć dodatkowych w woj. śląskim