Widowisko cyrkowe „Bambolino” rusza w trasę

wtorek 10 października 2023
 • W województwie śląskim show będzie można zobaczyć w trzech miastach (fot. mat. organizatora)
  W województwie śląskim show będzie można zobaczyć w trzech miastach (fot. mat. organizatora)
 • Dzieci będą zachwycone tańczącymi hipopotamami w baletkach (fot. mat. organizatora)
  Dzieci będą zachwycone tańczącymi hipopotamami w baletkach (fot. mat. organizatora)
 • Widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-10 lat (fot. mat. organizatora)
  Widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-10 lat (fot. mat. organizatora)
 • Na scenie nie występują prawdziwe zwierzęta, a przebrani aktorzy (fot. mat. organizatora)
  Na scenie nie występują prawdziwe zwierzęta, a przebrani aktorzy (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
 • piątek 13 października 2023
 • niedziela 5 listopada 2023
 • sobota 2 grudnia 2023
 • poniedziałek 4 grudnia 2023
Barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino będzie można zobaczyć również w naszym województwie. Na scenie m.in. hipopotamy tańczące w baletkach, ciekawskie strusie, Człowiek-Rakieta oraz klauni i magicy. Co ważne, w cyrku nie występują prawdziwe zwierzęta.

W tym cyrku zwierzęta są szczęśliwe. Dlaczego? Na scenie nie występują prawdziwe zwierzęta, a przebrani aktorzy. Niezwykle barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino rusza w trasę koncertową po Polsce. Widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Pogromca pcheł, ciekawskie strusie i magia

Tylko w cyrku „Bambolino” widzowie zobaczą na scenie tańczące w baletkach hipopotamy, pojedynek nieustraszonych kangurów bokserskich. Dreszczyk emocji dostarczy nietuzinkowy numer wystrzelenia z armaty Człowieka-Rakiety. Najmłodszych zachwyci jedyny na świecie pogromca pcheł, a trzymetrowy pyton amazoński pokaże możliwości wyszkolonego fakira. Do tego cyrkowe pingwiny, ciekawskie strusie, czarujący klauni, magicy oraz gwiazda areny Bambolino – orangutan Gosha. Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

Widowisko będzie można zobaczyć 13 października o godz. 18 w Miejskim Domu Kultury Batory (ul. Stefana Batorego 6 ) w Chorzowie, 5 listopada o godz. 13 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu – Zdroju (ul. Piłsudskiego 27), 2 grudnia o godz. 13 w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie (ul. Inwalidów Wojennych 2), 4 grudnia o godz. 18 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stnek 1) . Ceny biletów zaczynają się od 50 zł – są do kupienia online. Dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie – siedzą na kolanach rodzica, bez osobnego miejsca. Czas trwania występu – 80 minut z 10-minutową przerwą.

Obserwujcie nasz dział konkursy, do wygrania będą bilety na cyrkowy show „Bambolino".

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wrzesień to czas wyboru zajęć dodatkowych dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie: zajęcia aktorskie, pływania, kulinarne, a także jazdy na rolkach i treningi MTB. Do szkoły przydatne będą kursy szybkiego czytania i zapamiętywania, a ciekawość świata rozbudzą zajęcia... na uniwersytecie.

Kulinarne, naukowe, sportowe... lista ciekawych zajęć dodatkowych w woj. śląskim