Wygraj bilety na „44 Koty” w kinie Helios

czwartek 4 kwietnia 2024
  • Podczas „Poranków" dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła (fot. mat. organizatora)
    Podczas „Poranków" dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła (fot. mat. organizatora)
Podczas „Filmowych Poranków” w kinie Helios na dużym ekranie będzie można zobaczyć przygody kocich przyjaciół. Seans poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej. Mamy dla Was bilety do kina w Katowicach.

W ramach „Filmowych Poranków” na ekranie zagości włoski animowany serial „44 Koty, cz. 6”. Serial będzie można obejrzeć 7 kwietnia o godz. 10.30 w kinie Helios m.in. w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Więcej o najbliższym „Poranku" przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na „44 Koty, cz.6” w kinie Helios Katowice trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się odznaka, którą można zdobyć rozwiązując łamigłówki podczas „Filmowych Poranków” w kinach Helios?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 w czwartek 4 kwietnia do godz. 10 w piątek 5 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „44 Koty".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Odznaka, którą można zdobyć rozwiązując łamigłówki podczas „Filmowych Poranków” w kinach Helios nosi nazwę HelioSówka.

Kategoria: Konkursy