Filmowe niespodzianki z sympatycznymi kotkami

czwartek 4 kwietnia 2024
  • Seans poprzedzą konkursy i zabawy (fot. mat. oganizatora)
    Seans poprzedzą konkursy i zabawy (fot. mat. oganizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 7 kwietnia 2024
Lampo, Milady, Pilou i Klopsik to bohaterowie włoskiego serialu animowanego „44 koty”. Najmłodsi przygody kociaków zobaczą już niebawem na dużym ekranie. Projekcję poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej.

7 kwietnia w ramach „Filmowego Poranka" w kinie Helios najmłodsi zobaczą włoski serial animowany „44 Koty cz. 6”. Opowiada on o perypetiach czterech kocich przyjaciół, którzy zakładają zespół muzyczny. Arcykoty koncertują w garażu, a przy tym przeżywają niebywałe przygody. Koty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń. Tym samym bajka nie tylko bawi, ale także uczy małych kinomanów. Na ekranie pojawi się zestaw bajek: „Wiruj Wąsy”, „Trzy koty i kociątko”, „Karol Koci”, „Konkurs latawców”, „Cuchnąca misja”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy „Filmowych Poranków" mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek w kinie

Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas „Poranków" dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluch mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczyna się konkursami i zabawami w sali kinowej. 

„44 Koty cz. 6” obejrzymy 7 kwietnia o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 16,90 zł (na 4 dni i więcej przed seansem), 19,90 zł (3 dni przed seansem), 22,90 zł (2 dni przed seansem), 25,90 zł (1 dzień przed seansem) i 28,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia