Wygraj debiutancką płytę Sióstr Wajs & Stonogi

piątek 4 grudnia 2015
  • Płyta Sióstr Wajs to piosenki stworzone z myślą o najmłodszych słuchaczach (fot. mat. Prym Art)
    Płyta Sióstr Wajs to piosenki stworzone z myślą o najmłodszych słuchaczach (fot. mat. Prym Art)
20 listopada odbyła się premiera debiutanckiej płyty „Siostry Wajs & Stonoga”. Mamy dla Was trzy płyty z wesołymi piosenkami napisanymi z myślą o najmłodszych słuchaczach.
Dla trzech osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, udostępnią link z tym konkursem na swoim profilu na Facebooku*, a ich maile trafią do naszej skrzynki jako piąty, dziesiąty i piętnasty mamy płyty "Sióstr Wajs & Stonogi".

Na płycie „Kolorowa stonoga” znajdują się piosenki napisane z myślą o najmłodszych, którzy będą mogli wspólnie z Siostrami zanucić wesołe melodie, zapleść warkoczyki w rytmach kubańskiej muzyki, pobawić się przy afrykańskich dźwiękach, rozwiązać słowne zagadki i zasnąć ukołysani śpiewem syreny. Płyta zawiera również bonus w formie wersji instrumentalnej singla, który mali wokaliści będą mogli zaśpiewać zupełnie sami.

Pytanie: Jaki tytuł nosi singiel promujący płytę Sióstr Wajs & Stonogi?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od piątku 4 grudnia godz. 11 do czwartku 10 grudnia godz. 11 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Siostry Wajs".

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.

* Dotyczy osób, które mają swój profil na Facebooku.
Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom! Otrzymali od nas maile. Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź:  Kolorowa Stonoga.
Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Święta tuż, tuż! Czas pomyśleć o prezentach dla dzieci (fot. pixabay.com)

Zbliża się Mikołaj, potem święta Bożego Narodzenia – czas dawania. Jak zwykle zachęcamy do zwrócenia uwagi na małe manufaktury, które tworzą nietuzinkowe rzeczy, szyte ręcznie z certyfikowanych materiałów. Polecamy też nowości książkowe oraz specjalne produkty do kąpieli.

Prezentowy zawrót głowy. Podpowiadamy co wybrać?