Wygraj bilety na wystawę Body Worlds!

czwartek 23 marca 2017
  • Mamy dla Was bilety na wystawę Body Worlds Vital w Katowicach (fot. Ewelina Zielińska)
    Mamy dla Was bilety na wystawę Body Worlds Vital w Katowicach (fot. Ewelina Zielińska)
Body Worlds to niezwykła wystawa, którą możecie oglądać w Katowicach do 14 maja. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Body Worlds Vital to wystawa, która prezentuje złożoność i niezwykłość ludzkiego organizmu. Wystawa ta ma charakter edukacyjny i mogą ją oglądać również dzieci. Naszą fotorelację z rodzinnej wizyty na Body Worlds Vital możecie obejrzeć tutaj.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na tę wystawę. Bilety można wykorzystać do końca trwania wystawy, czyli do 14 maja 2017. Bilety otrzymają dwie osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako trzydziesty i pięćdziesiąty,  

Pytanie: Jak nazywa się proces preparowania ciał, który wynalazł Gunther von Hagens?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 w piątek 24 marca do godz. 12 w piątek 31 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Body Worlds”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile), pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych.

Odpowiedź:Plastynacja.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Body Worlds to wystawy, które budzą kontrowersje na całym świecie (fot. Ewelina Zielińska)

Słyszeliście już o budzącej kontrowersje na całym świecie wystawie Body Worlds Vital? Co zrobić, gdy dziecko widząc plakat prosi by na nią pójść? Czy oglądanie spreparowanych ludzkich zwłok to rozrywka dla każdego i czy naprawdę można się tam czegoś nauczyć? Postanowiliśmy to sprawdzić osobiście!

Body Worlds - kontrowersyjna wystawa oczami dziecka