Wygraj bilety na rodzinny seans!

poniedziałek 5 czerwca 2017
  • Mamy dla Was bilety na film "Nazywam się Cukinia" (fot. mat. Kino Kosmos)
    Mamy dla Was bilety na film "Nazywam się Cukinia" (fot. mat. Kino Kosmos)
„Rodzina do kina” to cykliczne seanse familijne połączone z zabawami tematycznymi. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na najbliższe spotkanie w kinie Kosmos.

Dla osoby, która jest zapisana do naszego newslettera, prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, a jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty mamy podwójną wejściówkę na seans z animacjami „Nazywam się Cukinia”. Więcej o seansie piszemy tutaj. Bilety do wykorzystania w niedzielę 11 czerwca o godz. 16 na seansie „Nazywam się Cukinia”.

Pytanie: Gdzie trafia bohater filmu „Nazywam się Cukinia” po śmierci mamy?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od wtorku 6 czerwca godz. 12 do piątku 9 czerwca godz. 11 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Nazywam się Cukinia". Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

 

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych.

Odpowiedź: Cukinia trafia do domu dziecka. 

 

Kategoria: Konkursy