Magia i dinozaury na długi weekend

poniedziałek 5 czerwca 2017
  • W Zatorlandzie można spotkać owady ludzkich rozmiarów, postacie z bajek, a w wybrane dni wziąć udział w pokazie i warsztatach iluzjonistycznych (fot. mat. Zatorlandu)
    W Zatorlandzie można spotkać owady ludzkich rozmiarów, postacie z bajek, a w wybrane dni wziąć udział w pokazie i warsztatach iluzjonistycznych (fot. mat. Zatorlandu)
Kiedy: 
  • czwartek 15 czerwca 2017 - niedziela 18 czerwca 2017
Gdzie: Zator
Zbliża się długi weekend czerwcowy. Od 15 do 18 czerwca warto odwiedzić kompleks parków Zatorland, gdzie oprócz stałych atrakcji będzie można skorzystać z dodatkowych.

Warto zwiedzić poszczególne parki tematycznych kompleksu Zatorland: Parku Ruchomych Dinozaurów, Parku Owadów, Mitologii, Bajek i Lunapark (więcej o parkach znajdziecie tutaj). Dodatkowo w dniach 15-18 czerwca na gości czekać będą pokazy iluzjonisty Adriana Mitoraja, połączone z magicznymi warsztatami, podczas których każde dziecko będzie miało szansę nauczyć się kilku efektownych sztuczek.

15 czerwca Zatorland będzie czynny od godz. 9 do 18, 16-18 czerwca od 9.30 do 19. Szczegółowy kalendarz otwarcia parku znajdziecie tutaj.

Kompleks parków Zatorland mieści się w Zatorze (woj. małopolskie) przy ul. Parkowej 7.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także