Wygraj bilety na „Kino na obcasach”!

czwartek 13 lipca 2017
  • Mamy dla Was podwójny bilet na seans z cyklu "Kino na obcasach" (fot. mat. Multikino Katowice)
    Mamy dla Was podwójny bilet na seans z cyklu "Kino na obcasach" (fot. mat. Multikino Katowice)
Zapraszamy na pierwszy konkurs z cyklu „Gdy nie ma dzieci w domu…”. Na początek mamy dla Was podwójne bilety do Multikina na „Paryż może poczekać”.

Która z mam nie marzy, by wyskoczyć czasem z przyjaciółkami, pośmiać się i zrelaksować? Okazją do tego może być „Kino na obcasach”, czyli seans z atrakcjami specjalnie dla Pań.

Dzięki Multikino Katowice możecie wygrać bilety na przedpremierowy pokaz filmu „Paryż może poczekać”. To komedia romantyczna, która przy pomocy niepowtarzalnych widoków i apetycznych dań uruchomi wszystkie zmysły oraz przypomni, jak w prosty sposób obudzić w sobie radość z życia. To idealna propozycja na wakacyjny wieczór!

Podwójne bilety na seans, który odbędzie się 20 lipca o godz. 19 w Multikino Katowice otrzymają dwie osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy i trzydziesty.

Pytanie: Kto gra główną rolę kobiecą w filmie „Paryż może poczekać”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 11 w piątek 14 lipca do godz. 12 w poniedziałek 17 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Paryż może poczekać”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Główną rolę kobiecą w filmie „Paryż może poczekać” gra Diane Lane.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Majówka, wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy