Wygraj bilety na bajkę Disneya

poniedziałek 21 sierpnia 2017
  • Ostatnia propozycja w ramach festiwalu "Nie bój się marzyć" to bajka "Zaplątani" (fot. mat. Multikina)
    Ostatnia propozycja w ramach festiwalu "Nie bój się marzyć" to bajka "Zaplątani" (fot. mat. Multikina)
Mamy dla Was podwójne zaproszenia na festiwal „Nie bój się marzyć”, czyli najlepsze animacje o księżniczkach w kinach Multikino. W ten weekend zobaczycie bajkę pt. „Zaplątani”.

„Zaplątani” to pełna znakomitych piosenek i wartkiej akcji wariacja Disneya na temat jednej z najpopularniejszych baśni wszechczasów. Najbardziej poszukiwany (a jednocześnie najbardziej czarujący) bandyta w całym królestwie, szuka schronienia w tajemniczej wieży, gdzie – ku swemu zdumieniu – spotyka Roszpunkę, bystrą nastolatkę obdarzoną niezwykłą mocą w postaci długich na dwadzieścia metrów, magicznych złotych włosów. Niebawem ten zaskakujący duet wyruszy w fantastyczną podróż obfitującą w nieoczekiwane wyzwania i komiczne perypetie...

Podwójną wejściówkę na bajkę „Zaplątani”, która zostanie wyświetlona 26-27 sierpnia na ekranie Multikina Katowice (godz. 10 i 12), otrzymają dwie osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy i dziesiąty.

Pytanie: Jak nazywa się czarujący bandyta, który zakochuje się w Roszpunce?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 14 w poniedziałek 21 sierpnia do godz. 14 w czwartek 24 sierpnia na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Zaplątani".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Czarujący bandyta, który zakochuje się w Roszpunce nazywa się Flynn Rider.

Kategoria: Konkursy