Wygraj najnowszą książkę Anny Dziewit-Meller!

czwartek 5 października 2017
  • "Damy, dziewuchy, dziewczyny" to najnowsza książka Anny Dziewit-Meller od wydawnictwa ZNAK (fot. mat. ZNAK)
    "Damy, dziewuchy, dziewczyny" to najnowsza książka Anny Dziewit-Meller od wydawnictwa ZNAK (fot. mat. ZNAK)
„Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy” to najnowsza książka autorstwa Anny Dziewit-Meller, której premiera odbędzie się 11 października. Już teraz mamy dla Was egzemplarze tej książki od wydanictwa ZNAK!

Z opisu wydawcy:

„Cześć, jestem Heńka. Chcę Ci przedstawić moje koleżanki. Już dawno nikt ich nie odwiedzał, a mają mnóstwo fantastycznych historii w zanadrzu. Dziesięciolatka na tronie, rymopiska, pierwsza kobieta chirurg, alpinistka, kobieta szpieg… Bohaterki i buntowniczki. Na pewno się polubicie! Bo możesz być jak one."

Dla dwóch osób, które są zapisane do naszego newslettera, prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich maile trafią do skrzynki jako dziesiąty i trzydziesty mamy egzemplarz książki „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy”.

Pytanie: Wymień imiona i nazwiska trzech bohaterek, które opisane zostały w książce „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy”.

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem do wysyłki) należy przesyłać od piątku 6 października godz. 12 do piątku 13 października godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Historia w spódnicy”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Anna Henryka Pustowójtówna, Izabela Czartoryska, Krystyna Krahelska, Krystyna Skarbek i inne.

Kategoria: Konkursy