Wygraj wejściówkę na „Przygodę z ogrodnikiem"!

wtorek 13 marca 2018
  • Czarna komedia świetnie sprawdzi się podczas wyjścia tylko dla rodziców (fot. mat. organizatora)
    Czarna komedia świetnie sprawdzi się podczas wyjścia tylko dla rodziców (fot. mat. organizatora)
„Przygoda z ogrodnikiem" to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera, znanego z takich hitów jak Długi ŁYKend, Ostra Jazda i Między łóżkami. Mamy dla Was wejściówkę na najbliższy spektakl!

Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich? Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus, oraz Michał Sitarski to wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji…

Podwójną wejściówkę na spektakl, który odbędzie się 18 marca o godz. 16 w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej ma szansę wygrać osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Pałac Kultury Zagłębia obchodzi w tym roku swój jubileusz. Który?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 16 we wtorek 13 marca do godz. 16 w piątek 16 marca na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Ogrodnik”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymałod nas maila), a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Pałac Kultury Zagłębia obchodzi w tym roku swoje 60-lecie.

Kategoria: Konkursy