Wygraj 1. tom przygód Enoli Holmes

środa 19 grudnia 2018
  • W naszym konkursie do wygrania jest książka pt. "Enola Holmes. Tajemnica zaginionego Markiza" Nancy Springer (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    W naszym konkursie do wygrania jest książka pt. "Enola Holmes. Tajemnica zaginionego Markiza" Nancy Springer (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Każdy z nas wie, kim był Sherlock Holmes. Jeżeli nie poznaliście jeszcze jego młodszej siostry - zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym wygrać można pierwszy tom fascynujących przygód Enoli Holmes.

Szyfry, zagadki, tajemnice - każdy fan powieści detektywistycznych będzie zachwycony. Zaginiona matka i pozostawione przez nią zaszyfrowane wiadomości, ucieczka do wielkiego miasta, porwanie i brawurowa ucieczka - to tematy, obok których nie da się przejść obojętnie. Autorka umiejętnie prowadzi Enolę przez jej przygody. Z jednej strony niczego nie przemilcza, z drugiej nie epatuje zbędną przemocą czy drastycznymi opisami. Książka idealna dla dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. Wiecej o niej przeczytacie w naszej recenzji.

W naszym konkursie do wygrania są 2 egzemplarze książki "Enola Holmes. Sprawa zaginionego Markiza". Zdobędą je osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafą do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty.

Pytanie: Ile lat ma główna bohaterka książki - Enola Holmes?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 13.30 w środę 19 grudnia do godz. 13.30 w piątek 28 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać Enola".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Główna bohaterka książki Enola Holmes ma 14 lat.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. pexels

Rok 2018 dobiega końca. Był to rok obfity w nowości książkowe dla dzieci. Zobaczcie, które tytuły zasługują, wg nas, na miano najlepszych. Wiele z nich recenzowaliśmy. Są też perełki, których do tej pory na naszym portalu nie widzieliście. Niektóre książki to pozycje nieoczywiste i niepozorne, ich lektura dostarczyła nam jednak niezapomnianych wrażeń.

Top 10 – najlepsze książki dla dzieci 2018 roku

Jak co roku przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych, wg nas, prezentów gwiazdkowych. Są to niebanalne projekty tworzone z pasją w małych manufakturach, głównie na Śląsku. Wśród propozycji są m.in. drewniana biżuteria, grafiki do pokoików dziecięcych, hity książkowe, ubranka i mebelki. Jest coś dla młodszych i starszych pociech, a także dla ich mam.

Prezenty pod choinkę – najciekawsze propozycje