Wygraj książki o metodzie Montessori

czwartek 28 stycznia 2021
  • fot. mat. SilesiaDzieci.pl
    fot. mat. SilesiaDzieci.pl
„Metoda Montessori w domu” przeprowadza czytelników przez podstawowe założenia pedagogiki Montessori i proponuje wiele rozwijających aktywności, „Metoda Montessori naucz mnie to robić samodzielnie” zawiera jeszcze więcej praktycznych wskazówek, jak wychować samodzielnego, ciekawego świata człowieka. Książki czekają na Was.

Do zabaw zaproponowanych w książce użyjemy przedmiotów codziennego użytku. Nieskomplikowane zajęcia wspierają rozwój malucha, jego samodzielność, wzmacniają jego poczucie wartości i rozbudzają ciekawość. Więcej o tej metodzie przeczytacie w naszych recenzjach.

Książki pt. „Metoda Montessori w domu. Dla dzieci od 3 do 7 lat” oraz „Metoda Montessori naucz mnie to robić samodzielnie. Dla dzieci od 3 do 12 lat” trafią do 2 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty (książka Montessori 3-7 lat), trzydziesty (książka Montessori 3-12 lat).

Pytanie: Jak miała na imię prekursorka metody Montessori, od której nazwiska pochodzi nazwa tej pedagogiki?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem tel.) należy przesłać od godz. 10 w czwartek 28 stycznia do godz. 10 w piątek 19 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Montessori 3-7 i 3-12".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Prekursorka metody Montessori, od której nazwiska pochodzi nazwa tej pedagogiki, miała na imię Maria.

Kategoria: Konkursy