Wygraj bilety do kina Światowid

czwartek 1 sierpnia 2019
  • W ramach cyklu "Gdy nie ma dzieci w domu..." rozdajemy wejściówki na francuski komediodramat pt. "Wymarzony" (fot. mat. YouTube)
    W ramach cyklu "Gdy nie ma dzieci w domu..." rozdajemy wejściówki na francuski komediodramat pt. "Wymarzony" (fot. mat. YouTube)
Wracamy z cyklem "Gdy nie ma dzieci w domu..." i zachęcamy Was do przeżycia niezwykłych wzruszeń podczas filmu „Wymarzony”. Mamy dla Was podwójne zaproszenie.

Wzruszający komediodramat pt. „Wymarzony” będzie można obejrzeć 8 sierpnia o godz. 12 w kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). To historia o ludziach, których losy splatają się za sprawą małego Theo - chłopczyka oddanego do adopcji. Na film możecie wybrać się sami lub zabrać ze sobą pociechę - sala kinowa jest przystosowana do przyjęcia niemowląt i małych dzieci - dźwięk jest przyciszony, światła stonowane. Więcej o filmie i cyklu "Skocz z bajtlem do kina" przeczytacie w artykule i na stronie kina.

Podwójne zaproszenie na film „Wymarzony” otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie jeszcze filmy będzie można obejrzeć w ramach cyklu "Skocz z bajtlem do kina" w kinie Światowid w sierpniu?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 9.30 w czwartek 1 sierpnia do godz. 12 we wtorek 6 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Wymarzony”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W ramach cyklu "Skocz z bajtlem do kina" będzie można obejrzeć jeszcze filmy „Pewnego razu… w Hollywood” oraz „Ból i blask”.

Kategoria: Konkursy