Wygraj bilety na filmy festiwalowe do kina Światowid

wtorek 17 września 2019
  • W ramach festiwalu będzie można obejrzeć m.in. film pt. „Jakub, Mimmi i gadające psy" i „Solan i Ludwik – misja księżyc" (fot. mat. organizatora)
    W ramach festiwalu będzie można obejrzeć m.in. film pt. „Jakub, Mimmi i gadające psy" i „Solan i Ludwik – misja księżyc" (fot. mat. organizatora)
W sobotę, 21 września, rusza Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci. W 22 miastach będą wyświetlane filmy z całego świata. W katowickim kinie Światowid będziemy mogli obejrzeć aż 9 z nich. Na dwa mamy dla Was bilety. Zapraszamy do zabawy.

Wśród festiwalowych propozycji znajdziemy filmy dla dzieci od 4. do 9. roku życia. Jednym z nich będzie polsko-łotewski animowany film przygodowy „Jakub, Mimmi i gadające psy” – o kuzynach, którzy nie pałają do siebie sympatią, ale zmienia się to, gdy na ich drodze staje gang gadających psów. Film będzie można obejrzeć w kinie Światowid w sobotę 21 września o godz. 13.30. W niedzielę, 22 września, o godz. 13.30, widzów czeka zwiedzanie wszechświata w towarzystwie energicznej sroki Solana i nieśmiałego jeża Ludwika w norweskiej animacji „Solan i Ludwik – misja księżyc”.

Podwójne zaproszenia na filmy otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty.

Pytanie: W tym roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci - która?

Odpowiedzi należy przesłać od godz. 14.30 we wtorek 17 września do godz. 15 w środę 18 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Jakub, Mimmi i gadające psy" lub „Solan i Ludwik – misja księżyc" (w zależności od tego, na jaki film wolelibyście się wybrać).

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). 

Odpowiedź: To 6. edycja festiwalu. 

Kategoria: Konkursy