Wygraj „Strajk”!

wtorek 1 czerwca 2021
„Strajk” to najnowsza pozycja wydawnictwa Babaryba. Ta książka otwiera oczy na potrzeby naszej planety. W mocny sposób pokazuje, jak może wyglądać świat, gdy o niego nie zadbamy. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Jak pisze nasza recenzentka: „Mamy w swojej kolekcji kilka książek o tematyce ekologicznej, ale to »Strajk«, dedykowany głównie młodszym czytelnikom, zrobił na nas największe wrażenie". Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Książkę pt. „Strajk" otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty.

Pytanie: Jaki tytuł nosi książka wyd. Babaryba, poświęcona najważniejszej substancji na Ziemi?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 13 we wtorek 1 czerwca do godz. 13 w poniedziałek 14 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Strajk".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Książka wyd. Babaryba, poświęcona najważniejszej substancji na Ziemi, nosi tytuł "Woda - źródło życia. Wszystko o najważniejszej substancji na Ziemi".

Kategoria: Konkursy