WYGRAJ BILETY NA PORANEK DO KIN HELIOS

czwartek 23 września 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
W kolejnej odsłonie Filmowych Poranków kina Helios na dużym ekranie będzie można zobaczyć animowany serial „Strażak Sam, cz.1”. Mamy dla Was zaproszenia do kin Helios w Katowicach, Dąbrowie Górniczej i Żorach.

Tym razem w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Strażak Sam, cz.1”. Film będzie można obejrzeć 26 września o godz. 10.30 w kinach Helios w: Katowicach (Galeria Libero, ul. Kościuszki 229), Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6) i Żorach (ul. Katowicka 10). Więcej o najbliższym Poranku Filmowym przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na najbliższy Poranek Filmowy do wybranego kina, trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, piąty, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, i trzydziesty

Pytanie: Jak ma na imię chłopiec z Pontypandy, który lubi robić kawały innym?

Odpowiedź należy przesłać od godz. 11 w czwartek 23 września do godz. 10 w piątek 24 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Strażak Sam" oraz miasto - Katowice, Dąbrowa Górnicza lub Żory - w którym chcecie obejrzeć film.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Chłopiec z Pontypandy, który lubi robić kawały innym, to Norman Price.

Kategoria: Konkursy