Wygraj bilety na Binga do Multikina

czwartek 25 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
W ramach Poranków dla najmłodszych na dużym ekranie będziecie mogli zobaczyć świąteczne przygody Binga. To doskonała okazja, by celebrować przedświąteczny czas wraz z bohaterami ulubionej animacji. Mamy dla Was bilety.

27 i 28 listopada podczas Poranków w Multikinie najmłodsi zobaczą 6 wybranych odcinków animowanej serii Binga. Będą one opowiadać o przygotowaniach do Gwiazdki sympatycznego króliczka. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Bing: Święta i inne opowieści” w dowolnym Multikinie w województwie śląskim trafią do 2 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy i dwudziesty

Pytanie: Jak nazywa się opiekun Binga?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesłać od godz. 12 w czwartek 25 listopada do godz. 10 w piątek 26 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Bing”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Opiekun Binga to Flop.

Kategoria: Konkursy